تجهیزات آبگرمکن های خورشیدی

شیشه های تحت خلاء

آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه آبگرمکن های خورشیدی استفاده از لوله های خلاء می باشد. با توجه به مدور بودن لوله های خلاء جذب انرژی در تمام ساعات روز به نحو مطلوبی صورت میگیرد. این لوله های خلاء شیشه هایی دو جداره بوده که جداره بیرون شفاف وجداره داخلی ماده جاذب سه یا چهار عنصری مخصوص با رنگ تیره پوشش داده شده است . هوای موجود بین دو جداره تخلیه شده است که خلاء ایجاد شده نقش عایق را بازی کرده و از اتلاف حرارت جلوگیری میکند. این روش توانایی و مزیت های فراوانی نسبت به انواع دیگر روش های جذب انرژی خورشیدی دارد که از این مزیت ها می توان به راندمان بالای ( 90% ) مقاومت در مقابل یخ زدگی ( -30 ) ، سهولت نصب ، تعویض آسان ، بادگیرنبودن و قیمت مناسب اشاره کرد .
مخزن
یکی از اصلی ترین اجزاء آبگرمکن خورشیدی مخزن ذخیره آبگرم می باشد .که این شرکت با داشتن دستگاه های کاملاً پیشرفته قادر به تولید انواع آن در سایزها و مدل های مختلف می باشد . ورق داخلی کلیه مخازن از جنس ورق استینلس استیل 304 با گرید بهداشتی و ورق خارجی از نوع ورق رنگی می باشد . جهت جلوگیری از اتلاف حرارت در طول شبانه روز بین جداره های داخلی و خارجی با دستگاه های کاملا ًاتوماتیک فوم پلی یورتان مخصوص تزریق می گردد . این شرکت قابلیت تولید انواع مخازن در کلیه ابعاد، رنگ و مدل را دارد .
پایه
ورق مورد استفاده در ساخت پایه ها ST37 روغنی می باشد که پس از مراحل ساخت جهت مقاومت در محیط آزاد با رنگ پودری الکترواستاتیک پوشش داده می شود. طراحی این پایه داخلی بوده و نسبت به نمونه های مشابه خارجی بسیار مقاوم و با کیفیت بالا تولید می گردد. در شرکت قابلیت تولید انواع پایه در رنگ ها و مدل های مختلف امکان پذیر می باشد.

اطلاعات تماس

 • آدرس: اصفهان,شهرک صنعتی جی,خیابان یکم,

  فرعی 14 , پلاک 171

  تلفن کارخانه: 8-35722006-031

  مدیر فروش:  09128472456

  کدپستی کارخانه: 8159484778

  فکس: 35722009-031

  ایمیل:

  Telegram Messenger 4   https://t.me/avisasolar

نقشه سایت

آماربازدید

امروزامروز11
دیروزدیروز128
هفتههفته403
ماهماه3422
کل بازدیدکل بازدید167846

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت فن آوران انرژی های سبز می باشد.